Profesjonalne strony www

W skład naszej oferty, jeśli chodzi o tworzenie stron internetowych, wchodzi kompleksowe projektowanie stron www, blogów, forów internetowych, sklepów internetowych, modernizowanie istniejących już serwisów internetowych, administracja stronami www, pomoc techniczna w zakresie funkcjonowania strony www (serwisu www).

TWORZENIE STRON WWW

Zapewniamy nowoczesne sposoby prezentacji oferty firmy w formie efektownych galerii oraz z wykorzystaniem technologii AJAX do dynamicznego wyświetlania treści bez przeładowania strony.

Proponujemy wykonanie serwisu www w oparciu o najnowsze standardy, tj. język HTML5, CSS3, JQuery / Javascript w widoku responsywnym dostosowanym do nowoczesnych wyświetlaczy – tabletów i komórek (smartfonów).

MODERNIZACJA STRON WWW

To usługa dla posiadaczy tych serwisów, które zdezaktualizowały się bądź to na skutek zmian merytorycznych i wizualnych, bądź też po prostu zostały stworzone przed laty i odbiegają wizerunkiem od stron powstających obecnie.

Każda strona wymaga modernizacji co jakiś czas, aby wciąż przyciągała nowych odbiorców. Konkurencja w środowisku internetowym jest tak silna, że wymaga ciągłego podążania za wciąż zmieniającymi się trendami. Dlatego proponujemy naszym klientom odnowienie wizerunku serwisu i odświeżenie szaty graficznej.

SYSTEM CMS DO AKTUALIZACJI TREŚCI

Dla wymagających klientów wyposażamy stronę internetową w system CMS do aktualizacji treści. Dzięki temu narzędziu klienci otrzymują możliwość aktualizacji strony w błyskawiczny sposób i we własnym zakresie bez naszego pośrednictwa, co znacząco skraca proces zmian treści na stronie.